Ghetto Gease paralajmëron një “bombë”

0

Reperi kosovar duket se nuk do të rri “rehat” për Shën Valentin dhe është duke përgatitur për ta sjell një befasi
Ai në rrjetin social Instagram ka shkruar se “është koha për një bombë”, derisa janë vetëm tri ditë që na ndajnë nga festa e të dashuruarve, Shën Valentin.

Dihet që Geti është i martuar me Marinën dhe si duket, ndoshta, ai është duke përgatitur ndonjë këngë që do ia dedikoj pikërisht asaj.

View this post on Instagram

Koha per me leshu nje 💣 …

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on