Gigi Hadid pozon pa reçipeta

0

Modelja ka pozuar pa reçipeta dhe foton e ka publikuar në rrjet.
Modelja e njohur amerikane, Gigi Hadid, nuk e ka problem të pozoi edhe pa reçipeta, shkruan lajmi.net.
Ajo së fundmi e ka publikuar një imazh në të cilin e ka fotografuar vetëm gjysmën e trupit.
E veshur me një xhaketë të zezë i shihet një pjesë e gjoksit andaj nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe komentet e ndyshme.

https://www.instagram.com/gigihadid/?utm_source=ig_embed