Gjendet 14-vjeçarja, ky dyshohet të jetë motivi i rrëmbimit

ina-online
ina-online

03/02/2024

Gjendet vajza 14 vjeçare e cila u raportua si e zhdukur nga familjarët.

Sipas prindërve të vajzës ajo ka shkuar në shkollë të enjten në mëngjes dhe më nuk është kthyer në shtëpi.

Ajo ishte rrembyer në Kondovë derisa është ende i paqartë motivi por dyshohet të jetë kërcënim, raporton Alsat.

“Sot (03.02.2024), zyrtarët policorë nga SPB Shkup kanë gjetur R.M. (14) nga Shkupi, për të cilën babai i saj S.M. me datë 01.02.2024 ka raportuar se është larguar nga shtëpia. E mitura do t’i dorëzohet babait të saj”, thonë nga MPB. /Alsat.mk

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ