Gjendet e djegur vetura e autorëve që tentuan ta vrasin “Shtekllin” – ja ku!

INA
INA

30/10/2023

Vetura në të cilën ishte transportuar sulmuesi i Rade Trajkovski Shteklit dhe “dora e djathtë” e tij është gjetur në flakë në Saraj, mësoi “Sloboden Pechat” nga burimet e veta.

Gjashtë ditë më parë, në qendrën tregtare “East Gate”, një person i panjohur ka shtënë në drejtim të Rade Trajkovski-Stekli dhe një person tjetër, duke i plagosur rëndë. Në vendin e aksidentit u gjetën shtatë gëzhoja plumbash, më shumë se gjysma e të cilave përfunduan në shënjestër./Slobocen pecat

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

Talat Xhaferi

Xhaferi: Festat kombëtare na tregojnë se duhet të ruhet trashigimia shpirtërore

Carshia-e-Shkupit

Maqedoni/Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Vrasja e Liridonës, paralajmëron Kerquku: Dikush është në siklet të madh, të bëhen sytë katër

grabitja

Arrestohet shkupjani që grabiti një barnatore në Shkup

cedomir jovanoviq

Çedomir Jovanoviq: Do ta njihja Kosovën si shtet të shqiptarëve dhe serbëve që jetojnë atje

INFO

NA NDIQ