Gjendet edhe një trup i pajetë i një sulmuesi të vrarë në Banjskë

INA
INA

25/09/2023

Edhe një trup i pajetë i një terroristi të vrarë nga forcat e policisë gjatë ditës së djeshme është gjetur afër vendit ku ndodhi sulmi dje në Banjskë. Kështu mëson lajmi.net nga burime të sigurta.

Me këtë, nga ajo që dihet nga shifrat zyrtare, numri i sulmuesve të vrarë ka arritur në katër, shkruan lajmi.net.

Lajmi.net ka tentuar të marrë një përgjigje edhe nga Policia e Kosovës për këtë çështje, mirëpo ata nuk kanë qenë të qasshëm.

Policia ndërkaq po vazhdon me lokalizimin e disa shtëpive në të cilat dyshohet se ka armatim.

Gjithashtu, në lidhje me rastin janë arrestuar deri tash të paktën gjashtë persona.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZHAKU

Jo bashkëshorti, ja kush është fajtor për vrasjen e Liridonës sipas Zhakut

Liridona ademaj

Detaje të reja për vrasjen makabre, Granit Plava sillej në oborrin e restorantit ku po darkonin Liridona dhe Naimi, rrugës ndërruan veturat

IMG_6974

“Me pas ditë që e ka bo djali jem atë ditë, ai sot s’ish gjallë” – Babai i Naim Murselit flet pasi arrestimit të djalit të tij(VIDEO)

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

Këshilltari i Pacollit zbulon detaje për të ardhurat, bizneset dhe punën e Naim Murselit

zhvarrosje liridona

Zhvarroset trupi i Liridona Ademajt – Dalin detaje të reja nga krimi mizor

zhvarrosje liridona

Zhvarroset Liridona Ademaj

haga

Përpjekje për të ndërhyrë tek dëshmitarët – ZPS njofton se Thaçit, Veselit e Selimit u kufizohen kontaktet dhe komunikimet

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Fillimisht e pranoi më pas e mohoi, përfshirja e Murselit në vrasjen e Liridonës

varri liridona ademaj

Sot bëhet rivarrimi i Liridona Ademajt – familjarët kërkojnë privatësi

INFO

NA NDIQ