Gjendet i pajetë në makinën e tij 24 vjeçari shqiptar në Itali

Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/01/2022

Një 24 vjeçar shqiptar në Itali është gjetur i pajetë brenda makinës së tij të parkuar në San Donà di Piave.

Mediat italiane raportojnë se shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, jetonte në zonën e Pordenones.

Sipas hetimeve të para nga policia, vdekja mund të jetë shkaktuar nga një mbidozë droge, por ende nuk ka asgjë të konfirmuar nga autoritetet përkatëse.

Gazetarët “ngopen” me gaz sa për 5 protesta, reporterë e kameramanë nën shtëllungat toksike dhe vërshimit të ujit

Do të jetë autopsia ajo e cila do të konfirmojë përfundimisht shkakun e vdekjes./albeu.com

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kurti len opozita kasami gashi mexhiti

Albin Kurti tubim të përbashkët me opozitën në Berlin (FOTO)

policia italiane

Kërkohej nga Italia, shqiptari arrestohet në aeroportin e Valencias

policia-kosoves

Hajnat bëjnë kërdi në shtëpinë e mërgimtarit në Gjilan, ia vjedhin çantën me mbi 145 mijë euro që i solli nga Zvicra

ilir ikonomi

Ilir Ikonomi, fituesi i Çmimit ‘Lumo Skëndo’ me ‘Apostulli-n’

zvicer zurich cyrih

Universiteti i Cyrihut tërhiqet nga renditja ndërkombëtare e universiteteve

zvicer-1

Gjeneva mund të kërkojë taksi elektrike nga viti 2030

euro

Sa do të rriten pagat në eurozonë?

qeveria kosoves prishtine

Kosovë: Hapet platforma për regjistrimin e diasporës

skare

25 mijë euro gjobë nëse kapeni duke bërë skarë në tarracën tuaj

INFO

NA NDIQ