Gjendet i vdekur një burrë në Qendër

Picture of INA
INA

03/06/2024

Në një objekt të braktisur në zonën e Qendrës në Shkup është gjetur një person i vdekur mashkull, njoftoi dje MPB.

Nga Shërbimi i Urgjencës Mjekësore kanë konfirmuar vdekjen dhe është kryer hetimi.

Për momentin nuk ka të dhëna për identitetin e burrit dhe as nëse vdekja ka qenë e dhunshme. Trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

TË FUNDIT
46 minuta
Menduh Thaçi: Në momentin që largohemi nga tavolina e dialogut, Maqedonia destabilizohet
1 orë
Maqedonia, sërish ndër të fundit për të ardhurat për frymë (TABELA)
1 orë
E zbulon MPB-ja! Kërcënimet ndaj gjykatësit kushtetues, i ka bërë një ish deputet në Kuvendin e RMV-vë
2 orë
Ukraina dhe Moldavia nisin bisedimet për anëtarësim në BE
2 orë
Shteti ju siguron bursa për studime jashtë vendit, por jo dhe punësime

ME TE LEXUARA

2 ditë
QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup
15 orë
Fillon procedura parlamentare për plotësimin e Ligjit për Energjetikën për uljen e çmimit të energjisë elektrike nga 1 korriku
1 orë
E zbulon MPB-ja! Kërcënimet ndaj gjykatësit kushtetues, i ka bërë një ish deputet në Kuvendin e RMV-vë
1 ditë
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
11 orë
PP: Me marrëveshjet në “Zinxhir” janë kthyer gati 1.000.000 euro në buxhetin shtetëror
1 ditë
Siljanovska pret që përbërja e re qeveritare të punojë në përputhje me interesin kombëtar maqedonas dhe në interes të qytetarëve
6 orë
Ndërroi jetë i burgosuri që u rrah në Idrizovë, Prokuroria nis hetimet
2 ditë
Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së
14 orë
Plotësohen vendet e deputetëve që u bënë ministra

LEXO MË SHUMË

Menduh Thaci

Menduh Thaçi: Në momentin që largohemi nga tavolina e dialogut, Maqedonia destabilizohet

NORTH MACEDONIA IDENTITY 1

Maqedonia, sërish ndër të fundit për të ardhurat për frymë (TABELA)

kuvendi-i-rm-dasdasd-800x445

E zbulon MPB-ja! Kërcënimet ndaj gjykatësit kushtetues, i ka bërë një ish deputet në Kuvendin e RMV-vë

Screenshot_20240625-214151~2

Ukraina dhe Moldavia nisin bisedimet për anëtarësim në BE

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Shteti ju siguron bursa për studime jashtë vendit, por jo dhe punësime

auto_korrupsion1511207587

Anketa: Çdo të dytës kompani i është kërkuar ryshfet nga 10-100 mijë euro

Screenshot_11-28-780x439

Të mbjellat tërësisht të shkatërruara në Maqedoni, bujqit apel qeverisë që t’u dalë në ndihmë

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Janë miratuar ndryshimet në Ligjin për Energjinë në Maqedoninë e Veriut

Von der Leyen, Costa dhe Kallas

Arrihet marrëveshja: Von der Leyen, Costa dhe Kallas në krye të BE-së

INFO

NA NDIQ