Gjendet i vdekur Astrit Ismaili, i zhdukuri nga Gostivari

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/04/2023

Astrit Ismaili nga Gostivari, i cili më 10 prill u raportua si i zhdukur, është gjetur i vdekur në lumin Vardar në Shkup, ka bërë të ditur Policia.

Në raportin policor konfirmohet identiteti i tashmë të ndjerit, Astrit Ismaili dhe për të njëjtin thuhet se është denoncuar si i zhdukur.

Nuk bëhen të ditura shkaqe e vdekjes, pasi ende bëhet obduksion ndaj trupit të tij.

“Sot, rreth orës 09:00 në SPB Shkup është denoncuar se në ujërat e Lumit Vardar në fshatin Jurumleri të Shkupit, është vërejtur një trup i një mashkulli.

Pas ndërmarrjes së masave, është vërtetuar se bëhet fjalë për A.I.(25) nga Gostivari, i cili më datë 10.04.2023 është denoncuar si i zhdukur. Me urdhër të prokurorit, trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion”, thuhet në njoftim, transmeton TV21.

Kujtojmë se familjarët e raportuar të zhdukur Astritin, pasi i njëjti kishte humbur çdo gjurmë dhe në banesën e tij ditën e zhdukjes, ishin gjetur mbetje nga të vjellurat.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

hysni shaqiri

Shaqiri: Këto zgjedhje i fiton opozita shqiptare

Moti_26-780x470-1

Moti sot paradite me diell, pasdite me vranësira të ndryshueshme

greqi-1-800x445-600x360

Greqia merr drejtimin e misionit detar të BE-së në Detin e Kuq

thaci-krasniqi-veseli-hage-selimi-specialja

Anulohet seanca e sotme ndaj ish-krerëve të UÇK-së

reinhard_butikofer

Eurodeputeti gjerman: Serbia me Vuçiqin, ka zero shanse për BE

Blinken Edi rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama iu ka drejtuar me një letër mirënjohjeje Sekretarit Amerikan të Shtetit, Antony Blinken

Rama Zelenski

Zelensky arrin sot në Tiranë, merr pjesë në Samitin për Ukrainë

Makron Macron

Macron ia thotë në sy udhëheqësve evropianë: Rusia nuk duhet të fitojë!

Bujar Osmani

Rreziku nga Rusia – Ja kur hapet “kutia e Pandorës” sipas Bujar Osmanit!

INFO

NA NDIQ