Gjendet trupi i pajetë i një 42-vjeçari në rrugën Zhelinë-Jegunoc

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/03/2022

Sot (11 mars) në orën 03:30 në SPB Tetovë është paraqitur se në rrugën rajonale Zhelinë-Jegunoc në afërsi të kryqëzimit në Zhelinë, është gjetur në veturë “Polo” me targa të Gjermanisë dhe se në karrigen e shoferit është gjetur një trup i pajetë.

Është thirrur ekipi i Ndihmës së Shpejtë, nga të cilët është konstatuar vdekja e shoferit N.XH. (42) nga Pallatica e Tetovës, pa shenja dhune.

Pas kryerjes së kontrollit në vendin e ngjarjes nga Prokurori Publik dhe policia e Tetovës, trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1059

Reagimet nga SHBA, Franca, Britania dhe Egjipti

raketa

Izraeli: Do përgjigjemi ndaj çdo shteti që lejon kalimin e dronëve nga Irani

IMG_1058

Irani thotë se ka përfunduar me sulmin ndaj Izraelit, i kërkon SHBA-së të “qëndrojë larg”

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

INFO

NA NDIQ