Kjo është gjendja sot nëpër pikat kufitare (LIVE)

Picture of ina-online
ina-online

10/07/2023

Në pikat kufitare të rajonit apo përskaj Korridorit 10 pritet të nis fluksi i madh i kolonave, për shkak të periudhës së pushimeve verore.

Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë sot nuk ka më vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi.

Më poshtë agjencia e lajmeve INA sjell linqet, ku ju mund t’i shihni LIVE, flukset në piat kufitare:

Pika kufitare Tabanoc – Preshevë:

https://kamere.amss.org.rs/

SERBI – KROACI:

https://m.hak.hr/kamera.asp?g=2&k=1

SERBI – KROACI dhe SERBI – HUNGARI

👇🏻

KUFIRI HORGOSH

LIVE KOSOVË – SERBI:

https://mpb.rks-gov.net/QKMK.aspx

TË FUNDIT
6 minuta
moti shiu
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dh...
6 minuta
bia-serbe
Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut
8 minuta
kredite denar
Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë
10 minuta
ilire dauti
Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedona...
29 minuta
Screenshot_20240723-135214~2
“Me mur të gjallë’ do ta mbrojmë tokën”/ Banorët e Koliçanit të Pos...

ME TE LEXUARA

24 orë
qeveria e maqedonise
Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji (FOTO)
5 orë
daniel server
Serwer: Harrisit mund t’i duket Kosova si Tajvani e Ukraina
1 ditë
eset jashari
Eset Jashari nga Kumanova rrëfen jetën e rëndë për tu vendosur në Z...
20 orë
erkin morina
Flet miku i Faton Hajrizit: Ja çka më bën të dyshoj që ai mund të j...
2 orë
Kamala Harris
Kamala Harris siguron mbështetjen e demokratëve, grumbullon 81 mili...
1 ditë
moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

LEXO MË SHUMË

moti shiu

Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

ilire dauti

Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedonasit!

Screenshot_20240723-135214~2

“Me mur të gjallë’ do ta mbrojmë tokën”/ Banorët e Koliçanit të Poshtëm të vendosur, nuk lejojnë vendosjen e fotovoltaikëve

ebfbb2a6-0ee4-4e34-94e6-f8889d4204f1

Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

blerim-bexheti

Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë

INFO

NA NDIQ