Si është gjendja sot në pikat kufitare/LIVE

ina-online
ina-online

24 Gusht, 2023

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njofton se në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi”.

Sipas të dhënave, pritjet janë deri në 30 minuta në Tabanoc dhe Bogorodicë, dy pikat kufitare përskaj korridorit 8. Pritje të ngjajshme sidomos në orët e paradites ka në pikën kufitare Qafë Thanë, për shkak të fluksit të pushuesve që ia mësyejnë bregdetit shqiptar. Ndërsa fluksi i veturave varion në pikën kufitare të Bllacës. (INA)

Ja si është gjendja VIZITO KAMERAT E KUFINJVE:

Pika kufitare Tabanoc – Preshevë:

https://kamere.amss.org.rs/

SERBI – KROACI:

https://m.hak.hr/kamera.asp?g=2&k=1

SERBI – KROACI dhe SERBI – HUNGARI

👇🏻

KUFIRI HORGOSH

LIVE KOSOVË – SERBI:

https://mpb.rks-gov.net/QKMK.aspx

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kurti Kuvend i Kosoves

Kurti: Serbia e kuptoi se terr oristët nuk kanë asnjë shans me policinë tonë

Deputetet opozita BESA, LD, AAA

Opozita e bashkuar shqiptare me gjithsej 7 deputetë, nuk do të votojë ndryshimet kushtetuese

98DEB80B-C86F-458A-8FFC-1DAFDE19D2F0

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

derivate nafta dizeli benzin

Nga mesnata benzina lirohet, nafta shtrenjtohet

064b94d4-8473-4ab5-a707-d9b312fc9ae2

Opozita shqiptare: Të gjithë njerëzit e Artan Grubit të përzier në biznesin e kazinove

oliver spasovski

Spasovski mohon se ka konflikt mbi kandidatin e LSDM-së për president: Për ne me rëndësi është Fronti Evropian

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Deri në fund të javës do të dorëzohen të gjitha librat

oliver spasovski

Spasovski: Ligji për amnisti nuk zgjidh problemin e burgjeve

shkup

Publikohet lista e vendeve më të sigurta në botë, Maqedonia e Veriut në vendin e 38-të

INFO

NA NDIQ