Kjo është gjendja nëpër kufij (LIVE)

Picture of ina-online
ina-online

09/07/2023

Në pikat kufitare të rajonit apo përskaj Korridorit 10 pritet të nis fluksi i madh i kolonave, për shkak të periudhës së pushimeve verore.

Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë sot nuk ka më vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi.

Më poshtë agjencia e lajmeve INA sjell linqet, ku ju mund t’i shihni LIVE, flukset në piat kufitare:

Pika kufitare Tabanoc – Preshevë:

https://kamere.amss.org.rs/

SERBI – KROACI:

https://m.hak.hr/kamera.asp?g=2&k=1

SERBI – KROACI dhe SERBI – HUNGARI

👇🏻

KUFIRI HORGOSH

LIVE KOSOVË – SERBI:

https://mpb.rks-gov.net/QKMK.aspx

TË FUNDIT
3 minuta
I punësuari në një bastore sportive në Tetovë e vodhi xhiron ditore, policia e arreston
4 minuta
Mbytet një person në Liqenin e Dojranit
7 minuta
Ministri Murtezani takohet me ambasadoren Ageler: Të përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe integrimin e vendit në BE
8 minuta
FOTO/Durmishi-Grigorjan: Jemi të përkushtuar të thellojmë bashkëpunimin për rritjen ekonomike
48 minuta
Dr. Ilir Shabani, drejtor i ri i Klinikës për Sëmundje Ortopedike në Shkup

ME TE LEXUARA

1 ditë
Zbardhet rasti i tentim vrasjes së kryetarit të Haraçinës, kallëzim penal ndaj një personi
5 orë
Kurti reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Mickoski: Në buxhetin e shtetit mungojnë para për çka organet e hetuesisë do të kenë shumë punë
2 orë
Shaqiri: Koalicioni Evropian asnjëherë nuk kanë qenë të interesuar për ish-ushtarët e UÇK-së
8 orë
Vrasja e policit në Serbi, Daçiq thotë se në vendin e ngjarjes u gjet një pasaportë e një kosovari, çka po ndodhë

LEXO MË SHUMË

baste bastore

I punësuari në një bastore sportive në Tetovë e vodhi xhiron ditore, policia e arreston

dojran

Mbytet një person në Liqenin e Dojranit

ageler murtezani

Ministri Murtezani takohet me ambasadoren Ageler: Të përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe integrimin e vendit në BE

besar durmishi

FOTO/Durmishi-Grigorjan: Jemi të përkushtuar të thellojmë bashkëpunimin për rritjen ekonomike

IMG_4483

Dr. Ilir Shabani, drejtor i ri i Klinikës për Sëmundje Ortopedike në Shkup

sgvf

Von der Leyen siguron votat në PE, zgjidhet Presidente e Komisionit Evropian

rijad shaqiri

Shaqiri: Koalicioni Evropian asnjëherë nuk kanë qenë të interesuar për ish-ushtarët e UÇK-së

mickoski-2

Mickoski takohet me Vuçiqin: Të thellojmë edhe më shumë bashkëpunimin mes dyja vendeve

baste bastore

I punësuari në një bastore sportive në Tetovë e vodhi xhiron ditore, policia e arreston

INFO

NA NDIQ