Gjermani, mërgimtari 22 vjeçar vdes aksidentalisht në vendin e punës (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

02/06/2024

Edhe një i ri nga Kosova ka vdekur në vendin e punës në Gjermani.

22 vjeçari Egzon Bardhi nga komuna e Drenasit ka ndërruar jetë aksidentalisht në Gjermani.

Kjo u bë e ditur nga familjarët e tij.

Familja ka treguar se Egzoni vetëm një ditë më parë kishte festuar ditëlindjen e 22-të.

Njoftimi i plotë:

Egzoni na ike shpejt, do të na mungosh me buzëqeshjen tane! Allahu na takoft në xhenet.

Djali i vëllaut tonë Egzoni Bardhi, pas një aksidenti në Gjermani ku edhe ia mori jetën një ditë pas ditëlindjes së 22, në vendin e punës, pikërisht dje (dy ditë më parë) me datën 31.05.2024 ka ndërruar jetë, për varrimin e Egzonit do të njoftohen, gjithë farefisi, miq dhe shokë e dashamirë.

Në pikëllim familja Bardhi

TË FUNDIT
1 ditë
Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella
1 ditë
FOTO/Detaje nga gjykimi për vrasjen e ekonomistes nga Kosova në Zvicër, nëna e saj gati sa nuk rrëzohet
1 ditë
Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?
2 ditë
Shqiptarja Sabrina Vela nxënësja më e mirë (Valedictorian) në shkollë të mesme, Staten Island
2 ditë
Paralajmërohet ndërprerje e linjës ajrore Shkup-Gjenevë nga 1 nëntori

ME TE LEXUARA

1 ditë
Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?
1 ditë
FOTO/Detaje nga gjykimi për vrasjen e ekonomistes nga Kosova në Zvicër, nëna e saj gati sa nuk rrëzohet
1 ditë
Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella

LEXO MË SHUMË

gjermania-780x470

Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella

drejtesi gjyq

FOTO/Detaje nga gjykimi për vrasjen e ekonomistes nga Kosova në Zvicër, nëna e saj gati sa nuk rrëzohet

euroo

Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?

Screenshot_2024-06-11-22-02-33-046_com.facebook.katana-edit

Shqiptarja Sabrina Vela nxënësja më e mirë (Valedictorian) në shkollë të mesme, Staten Island

Aeroporti-i-Shkupit-780x439-1-750x430-1

Paralajmërohet ndërprerje e linjës ajrore Shkup-Gjenevë nga 1 nëntori

Muharrem Salihu

Salihu nuk arriti votat për eurodeputet: Nuk i’a dolëm, por rrugëtimi ynë vazhdon

adnan dibrani

Adnan Dibrani fitoi mandatin e eurodeputetit, shqiptari i dytë në Parlamentin Evropian

arba

Arba Kokalari sërish fiton mandatin e eurodeputetes

Skenderi (majtas) dhe Majlinda Qarri (djathtas) me djalin Kevinin në Caffé Europa 
Foto: Julia Geppert

Familja Qarri me një restorant që ka të bëjë me Bashkimin Evropian

INFO

NA NDIQ