Gjermani, shqiptari i dehur vret ish-gruan në vendin e punës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

23/01/2023

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Gjermani, ku një shqiptar ka ekzekutuar me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij në qytetin e Markdorf.

Sipas të dhënave paraprake, 47 vjeçari shqiptar shkoi i armatosur në vendin ku punonte ish-bashkëshortja në Konstanz dhe e qëlloi atë disa herë, duke i marrë jetën.

Autori u ndalua në vendngjarje dhe u dërgua në paraburgimin e Ravensburgut, ku do t’i komunikohet dhe akuza për krimin e rëndë.

Sipas të dhënave paraprake, në momentin e krimit, autori ka qenë në gjendje të dehur, ndërkohë që identiteti i tij nuk bëhet i ditur. /A2CNN

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

REXHEPI

Rexhep Rexhepi,Mocarti i prodhimit të orëve zvicerane

taravari kurti

Arben Taravari dhe Kryeministri Albin Kurti vizitojnë Zvicrën

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

treni

Me tren falas për në Evropë, BE dhuron 35 mijë bileta për të rinjtë

IMG_1227

Shqiptarët mbeten pa deputet në Kroaci, Ermina Lekaj Prljaskaj nuk siguroi votat e duhura

zvicra

Zvicra, vendi më tërheqës për të bërë biznes

aksident gjermani kamion

Aksident i rëndë në Gjermani, shoferi i kamionit nga Maqedonia

policia kroaci kroate

​Shqiptarja që fshehu aksidentin me dy të vdekur në Kroaci (FOTO)

Accident or crime scene cordon tape, police line do not cross. It is nighttime, emergency lights of police cars flashing blue, red and white in the background

Atentat shqiptarit në Spanjë, 33-vjeçari qëllohet me 5 plumba në një qendër tregtare – zbardhen detaje nga ngjarja e rëndë

INFO

NA NDIQ