Gjiganti evropian tenton ta josh Di Marian

INA
INA

31 Maj, 2023

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, ylli i Juventusit, Angel Di Maria do të largohet në fund të këtij sezoni nga gjiganti italian.

Di Maria nuk do ta vazhdojë kontratën e tij në “Allianz” me “Zonjën e Vjetër”, dhe do të largohet në verë si lojtar i lirë.

Tani, thuhet se skuadra e Benficas do të tentojë që të josh Di Marian gjatë javëve të ardhshme për t’iu ribashkuar klubit si lojtar i lirë.

Bisedimet ende nuk kanë filluar dhe ky nuk është opsioni i vetëm për Di Marian, por Benfica dëshiron që të provojë.

Klubet nga Arabia Saudite po e kërkojnë Di Marian, por prioriteti i tij është futbolli evropian.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

barcelona

Mallorca ndal me barazim Barcelonën, Muriqi protagonisti kryesor

vedat-muriqi

Gol dhe asist, Muriqi ndihmon skuadrën për të rigjetur avantazhin ndaj “blaugranave”

Arda Guler

Sa i pafat, lëndohet përsëri Arda Guler

Jasir Asani

Jasir Asani flet hapur: Pa Sylvinho nuk do isha këtu

neymar-2

Neymar i përgjigjet pretendimeve se ai u përpoq të shkarkonte trajnerin e Al Hilal

Armando Duka

Armand Duka me post të rëndësishëm, bëhet njeriu i dytë i UEFA-s

fshf

FSHF fiton organizimin e Evropianit 2025

salah

Salah dhe De Bruyne, objektivat kryesore të Arabisë Saudite për verën e ardhshme

haland

Haaland, më shumë gola se sa Chelsea!…

INFO

NA NDIQ