Gjiko e Butrint Imeri me këngë të re

0

Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit.

Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar.

Dyshja këtë e kanë bërë të ditur përmes llogarive personale në rrjetet sociale teksa kanë publikuar edhe një video të shkurtër.

View this post on Instagram

A jeni per bakllave? 🤤 @gjikotheflyboy

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on