Gjimshiti në bisedime me Beshiktashin, klubi turk synon huazimin e tij

ina-online
ina-online

27 Gusht, 2023

Berat Gjimshiti mund të bëhet futbollisti i radhës shqiptar që i bashkohet Superligës së Turqisë.

Beshiktashi është klubi që ka shprehur interesim për mbrojtësin e Atalantas.

“beIN Sports” ka raportuar se klubi turk ka nisur bisedimet me Gjimshitin.

Madje thuhet se zyrtarët e këtij klubi janë takuar me 30-vjeçarin, për të biseduar rreth mundësisë së huazimit të tij.

Reprezentuesi i Shqipërisë besohet se është i hapur për një lëvizje të tillë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

totenham-tottenham

Këto janë 11-shet startuese të derbit londinez mes Arsenal dhe Tottenham

coman-bajern-psg-

VIDEO/ PSZH fiton me “poker” ndaj Marsejës, pa Kilian Mbape-n

broja

Broja i emocionuar me rikthimin në fushë pas nëntë muajve

Atletico-Madrid

Atletico fiton derbin e Madridit

adnan-januzaj

Januzaj nga La Liga sërish rikthehet te Premier Liga

vinicius

Realit i rikthehet ylli brazilian, Vinícius gati për derbin e Madridit

massimiliano-allegri_15r5yo9lfzicg1kw8p87d4nrer

Allegri shpërthen pas humbjes: Titulli? Nëse jemi në top katër është sukses

barcelona kampion

Përmbysja e çmendur e Barcelonës ndaj Selta Vigos

lukaku

Lukaku: Mjaftoi një telefonatë që të kaloja te Roma, Mourinho e di mirë çfarë burri jam unë

INFO

NA NDIQ