Gjira tregon çka s’pati qare pa e bërë

Rep artistja e parë kosovare ka bërë një ndryshim në pamje.

Gjira Kajtazi e cila ishte femra e parë shqiptare që këndoi rep me anë të fotografive në instagram ka treguar se ka prerë më shumë flokët, shkruan lajmi.net.

Ajo tha se nuk pati qare pa e bërë një gjë të tillë, të cilën e rrëfeu me anë të mbishkrimit.

“Spata qare pa i pre … short hair is my thing “, kështu shkroi ajo.

Ndryshe, Gjira është e martuar dhe nënë e dy fëmijëve.