Gjithçka që dihet për vr’asjen në Tetovë /VIDEO

Picture of INA
INA

06/07/2024

Gjatë mbrëmjes që po lemë pas, u ndez alarmi i policisë në Tetovë

U regjistrua vrasje në rrugën”Shtipska” të Tetovës.

Një 40 vjeçar, me iniciale R.T. humbi jetën teksa ishte në veturën “BMW”, pasi u sulmua me armë nga një person tjetër që po qëndronte në veturë tjetër “Mercedes”.

Vrasësi nuk dihet ende, por të panjohura mbeten edhe motivet e vrasjes.

Nga Sektori i Punëve të Brendshme kanë njoftuar se po punojnë për të zbardhur rastin, transmeton TV21.

TË FUNDIT
15 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
23 minuta
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
27 minuta
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro
1 orë
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës
1 orë
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

ME TE LEXUARA

7 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
1 ditë
Moti edhe sot me temperatura deri 40 gradë
2 orë
Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi
1 ditë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
7 orë
Sulmi në Liqenin e Ujmanit, policia identifikon një të dyshuar

LEXO MË SHUMË

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

cezme-uji

Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

taravari-arbennn

Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi

fature-market

LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

INFO

NA NDIQ