Gjoba për 409 shoferë në Shkup, 156 për vozitje të shpejtë

Picture of ina-online
ina-online

29/10/2023

Sektori për punët e brendshme në Shkup vazhdoi kontrollet në fushën e trafikut dje (28.10.2023).

Gjithsej 409 masa u vendosën në territorin e qytetit të Shkupit.

Aty përfshihen 156 sanksione për vozitje të shpejtë, 29 masa pa leje të vozitjes, katër sanksione për veprat penale të bëra nga drejtuesit e motorëve.

12 masa për përdorim të telefonit celular, 25 sanksione për rripin e sigurimit, 25 masa për automjete të paregjistruara .

TË FUNDIT
4 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
4 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
4 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
5 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
5 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

ME TE LEXUARA

1 ditë
Protesta në Shkup, thirrje për lirimin e ish-ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
8 orë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
4 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
1 ditë
BDI: VLEN me shpifje tentojnë të mbulojnë tradhëtinë e madhe ndaj shqiptarëve
8 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
4 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
1 ditë
“BDI-ja po dështon edhe në opozitë” – Arben Taravari reagon për dy modelet që shqyrtohen nga ekspertët e BDI-së
8 orë
Mexhiti fton mërgimtarët në takim në Çarshinë e Shkupit
4 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

LEXO MË SHUMË

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

mickoski orban

Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!

INFO

NA NDIQ