Gjuajtje me armë në Draçevë, lëndohet një 47-vjeçar

ina-online
ina-online

26/07/2023

Një burrë me armë ka qëlluar në drejtim të 47-vjeçarit B.R. në rrugën “Justinian Parë” në Draçevë.

I dyshuari në këtë rast është N.E. (43), i cili akuzohet për tentim vrasje.

Sipas informacioneve nga policia, të shtënat kanë ndodhur më 16 korrik, pas një debati të mëparshëm për shkak të prishjes së marrëdhënieve të ndërsjella.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_6922

Sela: Nuk mund të shesin opozitarizëm ata që 20 vite nuk u kujtuan për shqiptarët, dhe shkelin marrëveshjet

Mexhiti gashi kasami

Gashi, Kasami dhe Mexhiti bashkëbisedim me mërgimtarët në Zvicër

pendarovski-nato

Pendarovski: Maqedonia e Veriut është një vend i vogël me ambicie të mëdha klimatike

Dimitar Kovacevski

Kovaçevski: Me një sistem tatimor efikas dhe politika pozitive, sigurojmë stabilitet financiar të vendit

Arben Taravari

Taravari sqaron gjitha dilemat dhe akuzat, ASH është faktor, do të dij si të veprojë

arben taravari

Taravari: Bota është e polarizuar, mesazhet e Lavrov janë të pritshme

Screenshot_162

Skandal në Shkup! Një grua ua mundësoi dy burrave të kenë marrëdhënie seksuale me dy të mitura, më pas i xhiroi

Bilall Kasami

Kasami: Bujari e solli Llavrovin në Shkup që të flas kundër shqiptarëve dhe Kosovës

Zekiri muhamed

Zekiri duhet t’i kthejë mbi një milion euro

INFO

NA NDIQ