Gjuajtje me armë në Vizbeg të Shkupit, plagoset një person

INA
INA

9 Maj, 2023

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot rreth orës 5 të pasdites në Vizbeg të Shkupit.

Nga informacionet e para raportohet se një person ka mbetur i plagosur, ndërsa nuk dihet gjendja e tij. Personi që ka qëlluar është identifikuar. Polica ndodhet në vendngjarje dhe po ndërmerr të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

“Më datë 05.09.2023, në orë 17:20 në SPB Shkup është raportuar se në Vizbeg të Shkupit, shtetasi I.A ka mbetur i plagosur me armë zjarri, pasi shtetasi A.B ka qëlluar në drejtim të tij. Po merren masat për zbardhjen e plotë të rastit.”- thuhet në rnjoftimin e MPB-së.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

parking-oh

Nesër hyn në fuqi tarifa verore e parkingut në qytetin e Shkupit

IMG_1719

NATO vë në gatishmëri trupa shtesë për dislokim në Kosovë

IMG_1720

VMRO-Popullore do të votojë për ndryshimet kushtetuese

mesic

Mesiq: Maqedonia qëmoti duhej të ishte anëtare e BE-së

IMG_1723

Në Universitetin e Tetovës u promovua libri “Të lirë” i Lea Ypit, shkrimtares dhe filozofes së njohur me renome ndërkombëtare

kfor rakiq

VIDEO/Ushtari i KFOR-it ia numëron Rakiqit dhunën e serbëve: S’lejojmë të përsëritet më

nyt vucic kurti

New York Times për tensionet në Kosovë: Aleati i Putinit kundër Kurtit

gazetaret veri sulm

Sulmohen gazetarët në Zveçan, goditet fizikisht gazetari i RTV21 (VIDEO)

stanishiq simatoviq

Stanishiqi dhe Simatoviqi dënohen me nga 15 vjet burgim për krime lufte në Bosnje e Kroaci

INFO

NA NDIQ