“Gjynah”, veprimi i Donaldit ndaj Bora Zemanit bëhet virale në rrjet (VIDEO)

ina-online
ina-online

31 Gusht, 2023

Moderatorja e njohur, Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj, kanë zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se janë duke punuar në një projekt të ri.

Çifti ka treguar se po merren me një prodhim kinematografik të zhanrit komedi-romancë.

Skenari i filmit mësohet se do të trajtojë copëza nga historia e tyre e dashurisë. Ndërkohë në profilet e tyre në rrjetet sociale, ata herë pas here kanë ndarë me ndjekësit e shumtë disa momente nga sheshi i xhirimeve.

Bora shumë herë ka treguar se ketë verë nuk ka bërë pushime dhe është lodhur nga angazhimet e saj, duke theksuar se janë çdo ditë me xhirime në vende të ndryshme deri në mbyllje të filmit i cili pritet të shfaqet gjatë muajve të vjeshtës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

Tayna Tajna

Tayna vjen në bashkëpunim me 3 repera

bardhi

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

arbana-osmani-bbv

Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

Luizi Kiara klipi

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

Luizi nena e tij

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INFO

NA NDIQ