Gjysmë të zhveshur, VIDEO e Monika Lubonjës dhe Gent Hazizit nga dhoma e hotelit

INA
INA

6 Qershor, 2023

Një video e Monika Lubonjës nga shtrati ka trazuar rrjetin ditën e sotme. Dhe për këtë, shkak nuk u bë Monika, por akotir Gent Hazizi i cili e shoqëron në dhomën e gjumit gjysmë i zhveshur.

Por duhet të qetësoheni! Aktorët janë bashkë në xhirmet e një filmi edhe pse në pamje të parë situata duket e dyshimtë.

Dialogu mes tyre:

Monika: Gent Hazizi nuk je me Olta Gixharin ktu. Unë jam Monika

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ