“Goal” zgjedh formacionin më të mirë të sezonit

0

Portali Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë deri më tani gjatë këtij sezoni.

Goal ka përpiluar formacionin e vitit 2017.

Bie në sy mungesa e yjeve që ishin në treshen për Topin e Artë. Dani Alves nga ana tjetër nuk di të mungojë.

Nga Real Madrid dhe Barcelona mungjnë të gjitha yjet përveç Piques. /Lajmi.net/