‘Godet’ Dafina pasi hoqi Ledrin e Sarën nga miqtë: “Nuk kam respekt”

ina-online
ina-online

27 Gusht, 2023

Teksa kryelajmi mbetet fakti që Dafina Zeqiri i hoqi nga lista e personave që ndjek Ledrin dhe Sarën, këngëtarja ka dhënë versionin e saj.

Përmes një postimi, qartazi të adresuar ndaj çiftit, ajo ka treguar se nuk ka më respekt për ta.

“Gjithmonë mbroje lumturinë tënde dhe kurrë mos e le dikë të të përdor. Njerëzit dhe disa të ashtuquajtura gazeta gjithmonë do përdorin informacion kundër meje të iu bëjnë të besoni pretendimet idiote dhe fëmijërore që shkruajnë (në favor të personit tjetër) për shikime dhe para. Kam vendosur të mos ndjek dhe ti përfundoj “raportet” me njerëz që unë, Dafina, kam marrë fund së respektuari përderisa ata e kanë bërë të kundërtën për vëmendje. Pikë”, është shprehur ajo.

Kujtojmë se zanafilla që e vulosi gjithë zhurmën e madhe ishte komenti i Ledrit tek kënga e fundit e Dafinës që ishte interpretuar në rrjet si kundërpërgjigje ndaj tij.

Kometi për pjesën e preferuar të këngës ishte fshirë më pas (ose nga vet Ledri apo nga Dafina që e menaxhon llogarinë”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-21-14-26-22-585-edit_com.facebook.katana

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Screenshot_2023-09-20-20-19-30-372-edit_com.android.chrome

Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin. Ja si e quan!

luizi kiara

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

INFO

NA NDIQ