Godet ish e dashura e Majk-ut, ‘Ai nuk kujdeset për Roanin’

0

U bë më shumë se një vit që kur reperi Majk dhe Majlinda Zeka i dhanë fund lidhjes e tyre, shkruan GazetaBlic.

Madje, Majlinda ishte shtatzënë kur u ndanë. Kanë kaluar një vit që kur Majk dhe Majlinda janë bërë prindër të një djali të quajtur Roan.

E duke qenë se çifti i kanë dhënë fund çdo gjëje, është Majlinda ajo që kujdeset për Roanin e vogël.

Në Instagram ka pak ditë që është shtuar dhe një opsion i ri ku ndjekësit mund të bëjnë pyetje dhe komente të ndryshme të cilat më pas publikohen në InstaStory.

Një gjë të tillë e ka bërë dhe Majlinda Zeka e cila ka publikuar pyetjet që i janë bërë, e padyshim pyetjes rreth Majkut nuk i ka shpëtuar, ku dhe ka vendosur t’i publikoj.

“A kujdeset financiarisht babi i Roanit për djalin e tij”, ka qenë një nga pyetjet që Majlinda i është përgjigjur, duke treguar se Majk nuk kujdeset për të birin./GazetaBlic/L.I