Gold AG i rrëfehet të pathënat e jetës së tij, do të mbeteni pa fjalë nga ato që thotë/VIDEO

0

Reperi Gold AG ka bërë një bisedë interesante me veten e tij. Ai ishte i ftuar në rubrikën ‘Vetmeveti’.

Gold AG vjen me një rrëfim shumë interesant dhe prekës nga jeta e tij, e cila nis që nga largimi nga Presheva drejt Kosovës para luftës së vitit 1999.

Më pas gjatë luftës nis edhe kaluari tjetër i largimit bashkë me grupe të tjera refugjates nga Kosova për Maqedoni. Bashkëjetesa me familjen që e strehoi dhe më pas rikthimi i dhimbshëm për në shtëpi.

Të gjitha do të keni mundësi ti shikon në videon e mëposhtme.

Gold Ag- Vetmeveti

5e5 sjell reperin Gold Ag ashtu siç nuk e keni parë kurrë.Rubrika "Vetmeveti" do të sjell tek ju çdo javë personazhe të famshme të cilat para kamerës sonë zgjedhin të rrëfejnë çfarë duan ata vetë.Gold AG vjen me një rrëfim shumë interesant dhe prekës nga jeta e tij.

Gepostet von PESË E PESË me Anita Ahmetin am Dienstag, 3. April 2018