Gold AG reagon lidhur me vendimin për lejimin e dasmave dhe ahengjeve tjera

0

Gold AG mirëpret vendimin për dasmat.

Javët e fundit ishte bërë temë diskutimi çështja e lejimit të dasmave dhe ahengjeve të tjera, shkruan lajmi.net.

Por, gjatë ditës së djeshme shoqata e hotelierëve të Kosovës njoftoi se nga data 1 korrik do të lejohet organizimi i dasmave dhe ahengjeve të tjera.

Këngëtarët e pritën me entuziazëm këtë vendim, andaj reaguan përmes postimeve në rrjete sociale.

Reperi Gold AG, me anë të një postimi shkruan “Përhajr na koftë edhe neve, prej 1 korrikut”.