Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

15/06/2024

Shqipëria ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Italisë në Kampionatin Evropian.

Nedim Bajrami shënoi në sekondën e 23-të të ndeshjes.

Njëherit ky ishte goli më i shpejtë në histori të Kampionatit Evropian.

TË FUNDIT
11 orë
Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut
11 orë
Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut
11 orë
MPJ jep detaje për shtetasen e Maqedonisë që humbi jetën në Serbi
14 orë
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
15 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

ME TE LEXUARA

20 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
20 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
20 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
17 orë
Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut
23 orë
Shkëndija eliminohet nga Conference League!
15 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes
21 orë
Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai
14 orë
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
21 orë
Trump merr zyrtarisht nominimin e Republikanëve: Mund t’i ndal të gjitha luftërat me një telefonatë

LEXO MË SHUMË

agim krasniqi grupi kondoves

Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut

DASH departamenti amerikan

Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut

aksident serbi

MPJ jep detaje për shtetasen e Maqedonisë që humbi jetën në Serbi

Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur

faton hajrizi

Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

lope

Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

INFO

NA NDIQ