Gostivar, 42-vjeçari thotë se ia kanë vjedhur 48 dele

INA
INA

5 Shtator, 2023

Një 42-vjeçar nga Gostivari ka raportuar në polici se i janë vjedhur 48 dele nga hambari i tij, përcjell TV21. Nga SPB-Tetovë thonë se po punojnë për zbardhjen e rastit.

“Dyzet e dy vjeçari A.A. nga fshati Gradec i Gostivarit, dje (04-shtator) në orën 23.00 në SPB Tetovë ka raportuar se një person i panjohur nga hambari i tij ka marrë 48 dele. Janë ndërmarrë masat për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, thonë nga SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5169

Taravari: Lëvizja BESA ka rritje të elektoratit

spartak

Ngjela: Të mbyllen me ligj televizionet që ftojnë antishqiptarë në studio!

vmro-mickoski

Kuzeska: Mickoski është kopje e Gruevskit

gjykata-kushtetuese

Gjykata Kushtetuese nuk vlerëson kushtetutshmërinë e Marrëveshjes së Prespës

Gruevski Mickovski

Gruevski i kërkon anëtarësisë të mos i besojnë Mickoskit

kurti me sanxhak dhe lugine

Kurti priti një delegacion të përfaqësuesve politikë të boshnjakëve dhe të shqiptarëve në Serbi

haradinaj-kurti

Haradinaj me akuza të reja: Kurti është shoqëruar me vajzën e ministrit të Millosheviqit

Fatmir Mexhiti

Mexhiti në OKB: Përgjigjja kolektive në kohë pandemie ndërton sistem shëndetësor rezistent

taulant balla

Ligji për shtetësinë, Balla: Qytetarët e Kosovës dhe të Maqedonisë së Veriut të mos testohen

INFO

NA NDIQ