Gostivar, automjeti godet një vajzë dhe arratiset nga vendngjarja

Picture of INA
INA

03/07/2023

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, gjatë ditës së djeshme në ora 21:25 në rrugën “Svetozar Peposki” në Gostivar, një automjet ka goditur një të mitur dhe më pas është arratisur nga vendngjarja.

Sipas policisë, e mitura është dërguar në Qendrën urgjente në Gostivar nga ku janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

Për rastin është njoftuar edhe Prokuroria Themelore Publik dhe po ndërmerren masat për zbardhjen e rastit.

TË FUNDIT
21 minuta
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
25 minuta
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
44 minuta
Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë
46 minuta
Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme
48 minuta
Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale

ME TE LEXUARA

19 orë
Flet miku i Faton Hajrizit: Ja çka më bën të dyshoj që ai mund të jetë gjallë
1 ditë
Mori mbështetjen e Biden si kandidate për Presidente, Harris: Ne do të fitojmë!
16 orë
Emërohet pasardhësi i Escobarit, kush është diplomati Kasanof
22 orë
Vdes një pushues në plazhin e Durrësit
2 orë
Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet

LEXO MË SHUMË

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

blerim-bexheti

Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë

blerim bexheti

Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

pasaporta dokumente personale

Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale

qeveria-serbe-vucic

Opozita serbe – qeverisë së Vuçiqit: Vendosni sanksione kundër Rusisë, njihni Kosovën shtet

Onkologija Onkologjia shkup

Në Klinikën e Onkologjisë në Shkup është vendosur puna me dy turne në spitalin ditor

zeqirija ibrahimi

Ibrahimi këshillon BDI-në: Angazhoni ekspertë edhe për luftën kundër korrupsionit!

arben taravari

Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet

INFO

NA NDIQ