Gostivar: Gjatë bastisjes policia gjen kokainë dhe heroinë, tre të arrestuar

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13 Janar, 2023

Tre persona janë privuar nga liria pasi mbrëmë vonë gjatë bastisjes në një banesë në Gostivar është gjetur heroinë dhe kokainë.

Nga SPB Tetovë informojnë se nëpunës të policisë nga Departamenti i Punëve të Brendshme në Gostivar mbrëmë rreth orës 20 e 30 minuta, në rrugën “Mara Ugrinova” në Gostivar, i kanë privuar nga liria L.F. (60) nga fshati Forinë i Gostivarit, Sh.A. (48) nga DObërdolli i Gostivarit dhe E.K. (23) nga Kalishta e Gostivarit.

Gjatë kontrollit të hapësirës në të cilën qëndronte dhe e shfrytëzonte L.F. janë gjetur 20 paketime heroinë dhe kokainë e ngurtë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi opinion

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

besar-durmishi

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

ambulanca shqiperi

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

edi rama

Rama i përkrah kërkesat e BE-së për veriun: Shpresoj të përfundoj ky konflikt absurd

borell vjosa osmani vucic macron scholz

Edhe Borrell kërkon zgjedhje: Nëse nuk zbatohen tri kërkesat, do të ketë pasoja serioze

biden rrezohet

VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden

kiev-naten

Rusia sulmon Kievin me raketa

Rrahim musliu

Arrestohet mërgimtari në Serbi vetëm pse mbante flamurin kuq e zi

shqiptaret maqedoni perfaqesuesja

Tetë shqiptarë në listën e Maqedonisë për ndeshjet e muajit qershor (LISTA)

INFO

NA NDIQ