Grabiten dy bastore në Shkup, janë marrë kasafortat me para

ina-online
ina-online

02/11/2023

Një vjedhje e rëndë është kryer në dy pika bastesh sportive në Shkup dhe janë marrë dy kasaforta me para.

Siç thuhet në buletinin e MPB-së, rasti në policinë e Shkupit është raportuar herët në mëngjes në ora 03:50.

Policia po merr masa për zbardhjen e rastit.

Në një rast tjetër, më 01.11.2023, në SPB Shkup është raportuar se në orën 10:00 në një bastore sportive në Shkup, një person ka marrë para duke e kanosur punonjësin.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stefan bogoev

Bogoev: Jam i sigurt për një fitore të dyfishtë në zgjedhjet e Frontit Evropian

arben taravari ziadin sela

Arben Taravari: ASH e fortë dhe unike, ka vite që lexojmë lajme për përçarje

3fb9fdb9-5211-407a-a732-9132e4550a33-1392x815

Mexhiti, Kasami dhe Gashi takojnë Islam Aliajn, deputetin shqiptar në Zvicër

Ilire Dauti

Deputetja që zhvillon betejën për shqiptarët pa nënshtetësi

Boban Stefkovski Gazi Baba

LSDM: Kryetarët e VMRO-së marrin 1500 euro rrogë, ndërsa qytetarëve të Gazi Babës u kanë borxhe

moti dimer acar temperatura

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

bujar-osmani-kovacevski-ahmeti

Ky do të jetë kryeministri i parë shqiptar në Maqedoni ?! (FOTO)

tanja fajon

Fajon: Ndryshimet kushtetuese janë të nevojshme që vendi të ecë përpara

Naim Murseli

Naim Murseli hyn në gjykatë fshehurazi nga mediat, çka e pret porositësin e vrasjes së gruas

INFO

NA NDIQ