Grabitet një bankë në Shkup

Picture of INA
INA

04/06/2024

Një filiale e bankës në bulevardin “Kuzman Josifovski-Pitu” në Shkup është grabitur mëngjesin e sotëm nga një person i cili ka marrë para me anë të kërcënimit me armë.

“Sot (04.06.2024) në ora 11:25 në SPB Shkup është raportuar se në një filiale të një banke në Bulevardin “Kuzman Josifovski – Pitu” në Shkup, një person ka kanosur me armë punonjësit dhe ka marrë para.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, njoftojnë nga MPB.

TË FUNDIT
19 minuta
Votohet Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut, Mickoski paralajmëron start të furishëm
20 minuta
Taravari: Betohem se do të jem në shërbim të popullit me të njejtin përkushtim si mjek
20 minuta
Kasami: Ndryshimi erdhi, shqiptarët u çliruan nga regjimi
26 minuta
Mexhiti: Sonte u votua qeveria e re, ky është misioni ynë
26 minuta
Sela: Nuk do jemi prezent në votimin e një qeverie e cila nuk është legjitime dhe nuk e ka legjitimitetin e shqiptarëve

ME TE LEXUARA

1 ditë
Snopçe: Qeverisja e BDI-së e la Maqedoninë e Veriut vendin më të korruptuar dhe jodemokratik në Evropë
14 orë
Sa do të kursehet në shëndetësi me heqjen e drejtorëve ekonomik nga Klinikat
1 ditë
Mickoski: Mjaft debatuam për çështje etnike, është koha të fokusohemi në ekonomi dhe zhvillim
20 minuta
Taravari: Betohem se do të jem në shërbim të popullit me të njejtin përkushtim si mjek
1 ditë
Saraji me u.d. kryetar komune, ja kush e zëvendëson Blerim Bexhetin
10 orë
Kathimerini: A do të bëhet Mickoski Orbani i izoluar i Ballkanit!?

LEXO MË SHUMË

Qeveria E RMV

Votohet Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut, Mickoski paralajmëron start të furishëm

vlen ministrat deputetet

Taravari: Betohem se do të jem në shërbim të popullit me të njejtin përkushtim si mjek

Bilall Kasami

Kasami: Ndryshimi erdhi, shqiptarët u çliruan nga regjimi

Qeveria vlen ministrat

Mexhiti: Sonte u votua qeveria e re, ky është misioni ynë

deputetet fronti evropian

Sela: Nuk do jemi prezent në votimin e një qeverie e cila nuk është legjitime dhe nuk e ka legjitimitetin e shqiptarëve

bejxhan iljaz

Deputetët turq të Frontit kërkojnë që në Kuvend të flitet edhe gjuha turke

isuf kadriu

Ndërroi jetë gazetari Isuf Kadriu, zv/kryeredaktori i TV ALSAT

LSDM

Ish-deputeti i LSDM humb jetën tragjikisht (FOTO)

sadulla duraki duraku

Duraku: Ne jemi ata që kemi legjitimitetin tek shqiptarët, kemi fitore të pastër në gjitha komunat shqiptare

INFO

NA NDIQ