Graciano flet për mesazhin e Romeos ndaj Erjolës: Nuk e di vetëm unë, e di gjithë Top Media

Picture of INA
INA

03/06/2024

Në Post Big Brother VIP 3 u komentua sërish fakti që Graciano Tagani tha se Romeo Veshaj i kishte shkruar Erjola Doçit dhe kjo e fundit nuk i kishtë kthyer përgjigje.

Graciano: Unë e kam thënë çar kam për të thënë. Nuk i heq as një pikë asnjë presje. Nuk kam çfarë vazhdoj. Ajo është e vërteta ime. Atë nuk e di vetëm unë, e dinë edhe një pjesë e Top Medias që ne punojmë. Çdo gjë është evidente, gjestet kanë treguar shumë kështuqë është e kotë ta zgjas si gjë. Për mua loja ka mbaruar. Nuk erdhi nga unë, nuk u soll nga unë. U soll nga veprimet, nga gjestet të cilat u trajtuan në shtëpi nga këta të dy dhe unë nuk bëra asnjë gjë të keqe.

Erjola: Me thënë të drejtën dhe unë i kam thënë fjalët e mia. Dhe gjestet e Romeos përkundrejt çdo vajze i kemi parë, nuk është se bëri diçka më tepër me mua. Nga ana tjetër nuk dua të ndalem fare te kjo. Edhe nëse kam reaguar më shumë seç duhej duke qarë, ose duke bërtitur, ka qenë për faktin se… Kanë qenë dy momente që e kam marrë me të qeshur dhe thoshin po të lezeton. Kur bërtisja, jo po përdor situatën. Këta as mish as peshk s’dinë ku kanë kokën.

TË FUNDIT
9 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
9 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ