Graciano shpërthen ndaj Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

Picture of INA
INA

13/05/2024

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër përveçse të “futet në krevatin” e djemve në shtëpi. Këtu përmendi Romeon por edhe ish-banorin, Fatjon Kuqari. Më pas Heidi është ngarkuar emocionalisht dhe ka biseduar e aktorin për debatin që pati me Gracianon.

Pjesë nga debati:

Graciano: Ti je për turp Heidi Baci, je e turpshme sepse s’ke edukatë, s’ke norma. Kjo je ti. Të vjen keq? Mësohu t’i dëgjosh se kush je ti, mësohu dhe shko shtrihu me Romen atje, me kë do shtrihesh? Me Fationin, me Romeon apo me kë tjetër? Me kë do shtrihesh? Kjo je ti
Heidi bisedë me Romeon:

Heidi: Jam super e rënduar.

Romeo: Pse çfarë pate?
Heidi: Po, ofendime prap, me zor po e heq këtë ndjesinë edhe njëherë e kupton?

Romeo: Çfarë ndjesish?

Heidi: Shplarjet e forta, e kupton? Me zor po e heq. Ofendime, kujt do i futesh në krevat këtë herë.

Romeo: Kur ta ka thënë dhe kush?

Heidi: Graciano.

Romeo: Kujt do i futesh në krevat këtë herë? Në çfarë sensi?
https://www.instagram.com/reel/C64p3josA4K/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

TË FUNDIT
3 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
11 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
11 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
16 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
16 orë
“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

ME TE LEXUARA

16 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
11 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
11 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
3 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
17 orë
Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë

LEXO MË SHUMË

luiz-dea

Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin

FB_IMG_1716033612216

“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”

FB_IMG_1715869758166

Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)

Meriton Mjekiqi

“O bionde…”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak

meriton romeo

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

arbana

Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike

Amos Zaharia

Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë

efi dhedhes

Efi Dhedhes del haptazi: Ja kush e meriton të jetë fituesi i “BBV3”

sara bardhi

Ky është vendimi që kanë marrë Sara dhe Bardhi

INFO

NA NDIQ