Grenell, pushime në Beograd, ‘shijon’ jetën e natës me ministrin e Financave të Serbisë (FOTO)

Ish i dërguari special për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka zgjedhur të vizitojë Beogradin në këto ditë të nxehta vere.

Duket se Grenell ka zgjedhur të kalojë pushimet në kryeqytetin serb pasi mund ti ketë lënë shije të mirë.

Ai ka takuar ministrin e financave të Serbisë, Siniša Mali me të cilin janë fotografuar në një lokal apo restorant duke festuar, pirë dhe shijuar jetën e natës.

https://www.instagram.com/p/CR-ECavpOKQ/?utm_medium=copy_link