Gresa: Më ka ngacmuar Ronaldo, isha pak e dehur dhe u përlava me të se nuk e pëlqeja

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Gresa e ka zbuluar një detaj mjaft interesant të karrierës së saj si modele.

Në një bisedë që e kishte me dy banorët tjerë të kësaj shtëpie, Vedatin dhe Artanin, modelja kosovare ka zbuluar se atë e kishte ngacmuar ish-futbollisti i njohur brazilian, Luis Nazario Da Lima – Ronaldo.

Por, ajo e kishte injoruar yllin e dikurshëm brazilian pasi thotë se nuk ishte në shijet e saj, derisa ajo ishte e dehur teksa po debatonte me të.

“Jam përlarë me Ronaldon, i kam thënë gjithçka sepse më ka ngucur. Isha pak e dehur, kemi qenë në grup dhe më pati frikësuar pak”, ka thënë Gresa.

TË FUNDIT
6 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
9 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
19 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
21 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
22 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
1 ditë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
1 ditë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
1 ditë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
1 ditë
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
22 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?
21 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
19 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
1 ditë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ