Greta Koçi zbulon gjininë e bebushit!

INA
INA

14 Shtator, 2023

Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë. Pak ditë pasi konfirmoi lajmin e bukur, së fundmi ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që po pret.

Greta do të bëhet nënë e një djali. Këngëtarja ka ndarë disa imazhe nga “babyshower” i organizuar ku duket me tullumbace blu në dorë.

https://www.instagram.com/gretakoci1/?utm_source=ig_embed&ig_rid=263bfd26-6bd0-44eb-8390-4bbcb8d64f99

Kujtojmë se prej disa kohësh përflitej në rrjet për shtatzaninë e saj, kjo pasi Greta shfaqej në koncerte me rroba të gjera.

Kujtojmë se Greta ende nuk ka publikuar foto me partnerin e saj, ndaj me siguri për këtë rast special, do mund të kemi një foto nga çifti.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli

Luiz Ejlli me një performancë speciale në premierën e “Dancing With The Stars”

sara-hoxha-

“Rri ekstremisht e zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën”- Sara Hoxha “kapet” me ndjekësen: Mund të bëjë çfarë t’i dojë qejfi

fero arbenita

I bie pishman? Fero fshin kërkimfaljen ndaj Arbenitës

elvis-pupa

Elvis Pupa ‘leksion’ emancipimi për Albano Bogdo që nuk kërkoi ndjesë publike ndaj Beatrix Ramosajt (Video)

eduard grishaj arbana

Arbana Osmani kritikohet për veshje, nuk heziton të kthejë përgjigje publike

enca haxhiaj

Rrëzohet kërkesa e Prokurorisë, nuk ka burg për Encën

luizi

Nuk është Kiara/ Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe ajo është…

Screenshot_2023-10-03-20-20-50-656-edit_com.instagram.android

Publikohet kënga e re e Luizit “Pa ty”

Luizi familja Kiares

Luizi takohet me prindërit e Kiarës në Itali. Ja çka mendon për ta!

INFO

NA NDIQ