Griezmann i lumtur formën në Atletico

ina-online
ina-online

08/11/2023

Antoine Griezmann shkëlqeu në fitoren 6-0 të Atletico Madrid ndaj Celtic, duke u shpallur lojtari i ndeshjes pas dy golave të shënuara.

“Nuk ka problem nëse jam në mesfushë, sulm apo mesfushë ofenzive, mundohem ta bëjë atë çka duhet bërë në ato pozita.

Kryej punët që më kërkon Cholo (Diego Simeone).”, tha Griezmann pas ndeshjes për mediet spanjolle.

Atletico Madrid është lider i grupit “E” me 8 pikë të grumbulluara, duke lënë pas Lazio, Feyenoord dhe Celtic.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kombetarja

Sfidat e Shqipërisë në EURO 2024: Një sfidë pasdite dhe dy në mbrëmje

spalleti

Spalletti me fjalë të mëdha për Shqipërinë: Po luajnë futboll të bukur, janë kundërshtar të vështirë

levandovski-lewandowski-barca-1

Lewandowski: Ne duam të fitojmë çdo ndeshje

Pep Guardiola

Guardiola paralajmëron tifozët e Man Cityt

Jasir Asani

Jasir Asani nuk trembet, komenton grupin e vështirë (foto)

Duka

Duka optimist: Ne kualifikohemi

Luis de la Fuente

Selektori i Spanjës: Të gjithë flasin për Italinë dhe Kroacinë, por mos harroni Shqipërinë

maskota euro 2024

Kalendari i plotë i Euro 2024-ës, datat dhe stadiumet e ndeshjeve

zlatko dalic

Selektori i Kroacisë befason me deklaratë për Shqipërinë

INFO

NA NDIQ