Gruaja e kap duke e tradhtuar, burri i thotë gënjeshtrën më qesharake që keni dëgjuar(VIDEO)

Një video sa qesharake aq edhe e sikletshme është bërë virale së fundmi në rrjetet sociale, pasi u xhirua nga një grua që kapi bashkëshortin e saj teksa e tradhtonte.

Gruaja kthehet në shtëpi dhe e gjen vajzën me të cilën partneri e tradhton brenda, pa pasur mundësi të lëvizte. Por, burri i saj këmbëngul se ajo është thjesht një kukull seksi, madje pretendon se mban në dorë faturën e blerjes së saj.

Një kukull seksi që ishte gati të ngjiste shkallët por nuk pati kohë.

“Kukulla e seksit” në fakt ishte duke qëndruar në një vend dhe bënte lëvizje njëlloj si të ishte vërtet prej plastike, mesa duket e mësuar me këtë rol.

Në një moment ajo dëgjohet të thotë me një ton robotik:

“Ju lutem, mos më lëndoni.”

Por për fatin e saj të keq, gruaja nuk e ka “ngrënë” këtë gënjeshtër dhe e qëllon vajzën teksa thërret se ajo është prej vërteti. Pasi “kukulla” merr disa shuplaka dhe të bërtitura nuk duron dot më dhe i kthehet.

Video ka marrë mijëra klikime dhe shpërndarje në rrjetet sociale, teksa pjesa më e madhe shkruajnë se meshkujt nuk janë aq kreativë kur vjen puna për të mashtruar, dhe zbulohen lehtë. /Aktuale.mk/