Gruaja e kryeministrit pranon një dhuratë simbolike por jo nga Ramushi

0

Anita Haradinaj, është njëra nga moderatoret më të dashura për publikun.

Atë e shohim po thuajse në çdo mbrëmje në lajmet qendrore, transmeton ORAvip.Përtej ekranit gruaja e kryeministrit, është një grua shumë e thjeshtë dhe tejet e dashur.

Ajo gëzon një respekt të madh nga shumë adhurues, e në veçanti nga shoqet e saj. Ata pikërisht sot ia kanë zbukurua asaj ditën duke i dhuruar një buqetë lulesh…. /Lajmi.net/