Gruaja e Mërgim Berishës vjen në Prishtinë: A do të hyjë në Big Brother për t’u sqaruar me Vesën?

INA
INA

17/11/2023

Pas një periudhe larg vendlindjes, Edona Berisha, gruaja e futbollistit Mërgim Berisha, ka mbërritur në Prishtinë.

Ndërsa lajmi për kthimin e saj ka shpërndarë shumë spekulime në rrjetet sociale, një pyetje që po qarkullon është se a do të hyjë Edona në Big Brother për të sqaruar marrëdhënien e saj me ish-shoqen, banoren e Big Brother, Vesa Vllasaliu.

Vesa Vllasaliu ka akuzuar Edonën se i kishte marrë të fejuarin pak ditë para dasmës së tyre.

Replikat dhe polemikat mes tyre kanë qenë të ashpra, duke trazuar ujërat në rrjetet sociale./Dukagjini

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

ismet bexheti

Ismet Bexheti me këngën e re “Vajza e dëshmorit është ba nuse n’fustan të t’bardhë”, tregon kujt i kushtohet (VIDEO)

INFO

NA NDIQ