Gruaja e Shkelzen Jetishit vjehrra më e bukur e estrades (FOTO)

0

Kur e ke burrin a gruan pjesë të skenës muzikore, do.mosdoshmërisht edhe ti bëhesh fi.gurë e njohur, e përfolur dhe je bjen shpesh në “rrjeten” e gazetarëve.

Gratë e këngëtarëve e burrat e këngëtareve tona, shpesh bëhen pjesë e diskutimeve të ndryshme në median rozë. Shpesh përfliten më shumë se vetë partnerët e tyre të famshëm, shkruan “Kosovarja”.

Prej shumë vitesh, ka bërë mjaftë përshtypje edhe Valbona, bashkëshortja e këngëtarit gjakovar Shkëlzen Jetishi-Xeni. Zeshkanja e rrekur thuhet të ketë qenë missi i gjeneratës së saj.

Valbona, edhe sot e kësaj dite duket bukuroshe. Ajo është nërë vjehërr e gjyshe disa herë dhe ende është në t.op formë./Kosovarja/