Gruaja ia ‘vjedh’ telefonin këngëtarit shqiptar, shikoni çfarë i bëri (FOTO)

E gruaja e reperit Lyrical Son këtë gjë e ka shfrytëzuar për të bërë një gjë interesante.

Ajo ka hyrë në llogarinë e reperit në Instagram dhe ka publikuar një foto të saj në Instastory.

“Ia hakova telefonin” është shkrimi që ajo ia la fotos ku dukej mjaft bukur.