Gruaja nga Çairi e sulmon dhe i merr paratë të moshuarës 80 vjeçare

Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/03/2023

Një grua 80 vjeçare ka qenë viktime e dhunës fizike të ushtruar nga një grua më e re në moshë nga Shkupi. Përveç sulmit, të moshuarës i janë marrë edhe paratë, por pas ndërhyrjes së policisë, e dyshuara për sulmin u arrestua, ndërsa paratë i janë kthyer gruas së moshuar, përcjell KlanM.

“Me datë 06.03.2023 në ora 13:20, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Çair e kanë privuar nga liria F.E (39) nga Shkupi. Ajo dyshohet se rreth orës 11:30 e ka sulmuar fizikisht V.D (80) nga Shkupi në shtëpinë e saj në zonën e Çairit dhe i ka marrë para. Paratë e vjedhura u gjetën dhe iu kthyen pronares, ndërsa F.E u ndalua në komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj saj do të bëhet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB./KlanMacedonia

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

INFO

NA NDIQ