Gruaja nga Gostivari arrestohet nën dyshimin për vjedhje

INA
INA

23 Maj, 2023

jatë ditës së djeshme policia e rajonit të Pollogut ka arrestuar një 46-vjeçare nga Gostivari pasi e njëjta dyshohet se ka kryer vjedhje në një objekt tregtar, përcjell TV21.

“Me datë 22.05.2023 rreth orës 20:30 në rrugën “Hekurudha” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB-Tetovë, Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria 46-vjeçaren S.Gj. nga Gostivari. Ajo dyshohet se ka kryer një vjedhje në një objekt tregtar në Gostivar, gjatë së cilës ka marrë disa sende. Gjërat e vjedhura janë gjetur dhe i janë kthyee pronarit”, thonë nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_2044

E fejuan kur ishte vetëm 4 vjet, historia e pabesueshme e gruas: 18 vjet jam martu, ai i ka pas 15, fëmijë u kanë

IMG_2041

Haziri me akuza: Qeveria Kurti shkaktoi krizën e 7-të me Veriun gjatë mandatit të saj

IMG_2043

Shea: Veriu çështje e brendshme e Kosovës, punoni me BE-në e SHBA-në dhe mos e humbni besimin

mesi-argentina

Gazetari argjentinas zbulon të ardhmen e Messit

kurti vucic

Kurti thotë se dhunën në veri e shkaktuan grupet fashiste, pjesë e listës së pagave të Serbisë

kurti kfor

Komandanti i KFOR-it: Albin Kurti ka bërë veprime të njëanshme

cigare-750x430

Shqipëria, e fundit në rajon për kultivimin e duhanit

vucic

Mediat kroate: Vuçiq me video-adresim gati si Millosheviqi në vitin 2000

policia-itali

Sherr mes bandave në Itali, plagosen 3 shqiptarë

INFO

NA NDIQ