Gruaja nga Gostivari thotë se ish-bashkëshorti i ka marrë fëmijën, pa dijeninë e saj

Iliria News Agency
Iliria News Agency

12 Prill, 2023

Një grua nga Gostivari thotë se ish-bashkëshorti i saj i ka marrë fëmijën pa dijeninë e saj, përcjell TV21. Nga SPB-Tetovë thonë se sipas raportimit, zyrtarisht gruaja ishte përgjegjëse për kujdestarinë e fëmijëve.

“Tridhjetë e një vjeçarja nga Gostivari, dje (11-prill) në ora 20:45 në SPB Tetovë ka raportuar se më datë shtatë të këtij muaji, ish-bashkëshorti i saj, pa dijeninë e saj, ka marrë djalin e tyre në shtëpinë e tij në një fshat të Gostivarit dhe nuk ia ka kthyer edhe pse me aktvendim gjyqësor, sipas raportit, ajo kishte kujdestarinë e tre fëmijëve të mitur”, thonë nga SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vucic

“Vuçiq ik”, pamje nga protesta masive në Beograd kundër regjimit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

messi

Messi njofton largimin e tij nga PSG

INFO

NA NDIQ