Gruaja që vrau partnerin e saj me thikë, lirohet nga akuza

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/02/2022

Gjykatësja Gabriella Gajdova ka liruar nga akuza Pavllinka Ilioskën, e cila në mbrojtje ka therur me thikë partnerin e saj. Në aktvendim është theksuar se Ilioska ka qenë në rrezik për jetën, sepse në momentin e mbrojtjes ka qenë e ngulfatur dhe maltretuar nga bashkëshorti i saj./Alsat

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

Zgjedhje votime vota Maqedoni

KSHZ: 35.89 % votuan deri në ora 15:00

Screenshot_2024-04-24-16-05-49-430_com.facebook.katana-edit

Shefik Bajrami shkel rëndë urdhrat e Ministrisë së Brendhsme, nxjerr nga shtabi i SPB – Tetovë policët e deleguar për të qenë pjesë të shtabit

inbound2841859219809297168

MPB me detaje për disa parregullsi në vendvotime në Shtip dhe Shkup

INFO

NA NDIQ